Formy płatności
  • Płatności online:

Pierwszą formą płatności są płatności online. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Pod koniec zakupów wystarczy wybrać płatność online. W następnym oknie będziemy musieli wybrać swój bank oraz się do niego zalogować. Po zaakceptowaniu przelewu transakcja zostaje zrealizowana. 

  •  Płatność przy odbiorze

Drugą formą płatności jest płatność przy odbiorze towaru. Całą kwotę za towar oraz wysyłkę należy zapłacić kurierowi,który dostarczy paczkę.

  • Płatność w sklepie:

Ostatnią z form płatności jest płatność gotówką w sklepie podczas odbierania zamówionego towaru. Zawsze trzeba skontaktować się przed przybyciem do sklepu, aby towar został dowieziony z magazynu na czas.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl